Volné pracovní místo  Projektant – protipožární systémy – bonusy, auto, jazykové kurzy, flexibilní doba

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Jako projektant se u nás budete zaměřovat na projekty v oblasti protipožárních systémů. Právě hledáme dalšího kolegu do týmu, u kterého nám postačí technické vzdělání a chuť se u nás vše potřebné naučit.

Náplň práce
  • Práce na projektech protipožárních systémů
  • Rozkreslování hasicích zařízení
  • Komunikace se zákazníky a týmem
  • Práce v kanceláři s občasným výjezdem do terénu za klienty

Požadujeme

  • Technické vzdělání ideálně stavebního směru
  • Znalost programu AutoCAD
  • Ochotu se vše potřebné naučit
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení dle vaší praxe a šikovnosti
  • Příležitost pro zkušené projektanty ale také absolventy, kterým vše ukážeme
  • Bonusy
  • Auto i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Spolupráci na HPP
  • Mobil, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní přístup a lidské jednání
  • Jazykové vzdělávání ve firmě – výuka angličtiny
  • Další potřebná školení a kurzy
  • K dispozici kuchyňku s kávou, čajem...
  • Firemní akce (hory, bowling...)
  • Nástup dle domluvy
  • Pracoviště v Brně

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Máte zájem o nabídku Projektant – protipožární systémy – bonusy, auto, jazykové kurzy, flexibilní doba?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Blanka Sedlová z Novitim s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektant – protipožární systémy – bonusy, auto, jazykové kurzy, flexibilní doba

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.